KONTAKT

Odszkodowania Joanna Lebioda

 Odszkodowania Bydgoszcz

Specjalista odszkodowawczy

Joanna Lebioda
kierownik regionalny

województwo

kujawsko-pomorskie
tel.: 606 193 022
joanna.lebioda@votum-sa.pl

ZGŁOŚ WYPADEK

 

sidebar icon

zadzwoń

606 193 022

lub wypełnij formularz

ZGŁOSZENIE WYPADKU 

 

 

2-15-150x150O VOTUM S.A.
 

Firma Votum SA z siedzibą we Wrocławiu działa na rynku już od 2005 roku i jest największą kancelarią odszkodowawczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej głównym zadaniem jest jest pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach rolniczych, wypadkach osób pieszych czy wypadkach rowerzystów i osób na motorach. Nasze usługi koncentrują sie na ustaleniu osoby, która jest odpowiedzialna za zaistniałe zdarzenie, ustaleniu ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia oraz wielkości i zakresu szkód, które należy naprawić, a w następnej kolejności uzyskać odpowiednie odszkodowanie. Firma pomaga również w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe, które są objęte ubezpieczeniami obowiązkowymi. Na terenie całej Polski do dyspozycji naszych klientów działa duża grupa przedstawicieli, którzy docierają do wszystkich tych osób, które potrzebują pomocy w temacie odszkodowania. Przedstawiciele regionalni pomagają poszkodowanemu odnaleźć się w nowej często bardzo trudnej sytuacji życiowej starając się zapewnić takiej osobie wsparcie swoją wiedzą i radą w czasie rekonwalescencji. 

W centrali firmy powołano wielu doradców-specjalistów odszkodowawczych, którzy dbają nieustanie o profesjonalizm i zapewniają obsługę na najwyższym poziomie zarówno w postępowaniach polubownych, jak i sądowych. Osoby zatrudnione to niespotykana pod względem ilości w kraju grupa specjalistów:  prawników, bieglych sądowych, radców prawnych, aplikantów, tłumaczy przysięgłych, eksperci prawa ubezpieczeniowego. Votum SA gwarantuje doradztwo odszkodowawcze na najwyższym poziomie szczególnie w sprawach, gdzie potrzebna jest nieustanna wiedza w ciągle zmianiających się orzecznictwach, regulacjach prawnych i zagadniniach medycznych. 

Często podczas poniesionych w wypadkach poważnych obrażeniach ciała pojawia sie głaboka niepełnosprawność. Fima Votum SA dzięki własnemu zapleczu rehabilitacyjnemu prowadząc również działalność i w tym zakresie pomaga przywracać sprawność i utracone funkcje oraz jakość życia najbardziej poszkodowanycm poprzez własne Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum SA.

Od żadnego z klientów firma nie pobiera wstępnych opłat a w myśl zasady firmy - wynagrodzenie za naszą pracę uzależnione jest od wyników naszych działań. 

W chwili obecnej Votum SA jest poważaną kancelarią odszkodowawczą notowaną na warszawskiej GPW (Giełda Papierów Wartościowych), 

Efektem pracy i działań całego zespołu doradczego jest uzyskanie odszkodowania dla ponad 100 000 klientów.(2014)

 

 

Na terenie miasta Bydgoszczy i okolic oraz województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy do kontaktu z naszym kierownikiem regionalnym:

 

Odszkodowania Bydgoszcz Joanna Lebioda tel. 606193022,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

zgłoszenie przez formularz tutaj